AndroidiOSUygulamalar

iOS ve Android için Ses Güçlendirici Uygulamalar

Her ne kadar durum kurtarıcı olsa da kapak fotoğrafındaki gibi çözümlere artık gerek kalmayacak çünkü ses güçlendirici uygulamalar, müzik deneyiminizi ve cihazlarınızın (Android ve iOS) genel ses kalitesini artırmanıza yardımcı olur. Aşağıdaki listemizden her biri, cihazlarınızın daha iyi ses performansı vermesini sağlayabilir.

  • Speaker Booster (Android)

Speaker Booster, Android cihazlar için ücretsiz ve en iyi ses güçlendiricilerinden biridir. Bu uygulama, her kullanıcının kullanımını kolay bulabileceği basit ve minimalist bir platforma sahiptir.

5 milyon indirme ile ünlü bir uygulama. Speaker Booster, herhangi bir Android cihazın dahili ekolayzerinin ayarlanmasına yardımcı olabilir. Kullanımı güvenlidir ve hem hoparlörünüz hem de kulaklıklarınız için en iyi şekilde çalışır. Ayrıca, bu uygulama ile cihazınızın medya ve sistem ses seviyesini kolayca ayarlayabilirsiniz.

 

  • Volume Booster and Amplifier

iOS cihazlarınız için iyi bir ses yükseltici arıyorsanız, Volume Booster and Amplifier uygulamasını deneyin. Adından da anlaşılacağı gibi, bu uygulama iOS ses sisteminizi güçlendirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Volume Booster and Amplifier uygulamasının ücretsiz sürümü, herkesin kullanabileceği, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Bu uygulama, cihazınızdaki tüm ses ve video dosyalarını algılayarak kullanıcı için daha uygun hale getirir. Buna ek olarak, bu uygulama sesli kitapları ve mpeg, mov, mp3, mp4, wmv ve flv gibi her türlü formatı destekler.

Ses Güçlendirme

  • Super Bass Booster (Android)

Super Bass Booster, 3D surround’u destekleyebilen harika bir uygulamadır. Google Play Store’dan indirmek ücretsizdir. Mümkünse hemen deneyin.

Bu uygulama sanallaştırılmış müzik çalma hizmeti sunar ve sesi optimum düzeyde eşitlemenize yardımcı olabilir. Ayrıca bu uygulama ile sistem ses efektlerini ayarlayabilir ve bas performansınızı güçlendirebilirsiniz. Buna ek olarak, bu uygulama size Android cihazınızdan herhangi bir ses çıkışının ses seviyesini ayarlamanızı sağlar.
  • Bass Boost Volume Power Amp (iOS)

iOS cihazlar için, Bass Boost Volume Power Amp uygulamasıyla iyi bir ses yükseltici ve güçlendirilmiş bas tonuna sahip olma seçeneğiniz vardır. Global kullanıma izin veren çeşitli dil sürümlerinde gelir.

Bass Boost Volume Power Amplifikatör ile iOS ses sisteminizin güçlü bir bas kalitesini yaşayabilirsiniz. Ayrıca, bu uygulama ile ses seviyelerini kolayca kontrol edebilirsiniz. 

  • Music Volume EQ (Android)

Kulaklığınızın sesini artırabilecek bir Android uygulaması istiyorsanız, Music Volume EQ deneyebileceğiniz en iyi ses güçlendiricilerinden biridir. Android kulaklıklarınızı geliştirmek için kullanabileceğiniz özel ön ayarlar ve 9 ekolayzır ön ayarına sahiptir.

Bu uygulama ile bas güçlendirme 5-band ekolayzır ve ayrıca sanallaştırıcı efektleri vardır. Music Volume EQ ile Android kulaklıklarınızın sesini tamamen özelleştirebilirsiniz.

ATAY

iosxandroid kurucu, geliştirici ve içerik yazarı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı