Hakkımızda

Merhaba değerli okuyucularımız, biz İosxAndroid ekibi olarak, faydalı mobil uygulamalar, mobil cihazınızı optimize etmeniz için gerekli uygulamaları, boş vakitlerinizi geçirebileceğiniz eğlenceli oyunları ve yine boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz öğretici uygulamaları sizlerle paylaşmak ve yararlı olması amacıyla web sitemizi hayata geçirdik. Web sitemizde pek çok farklı kategori ve başlık altında, tanıtımını yaptığımız uygulama ve oyunlar hakkında bilgi edinebilir, zamanınızı daha verimli geçirebilir, İos yada Android cihazınızı optimize edebilirsiniz.

İki editör, bir grafiker ve iki mobil uygulama uzmanı arkadaşımızdan oluşan beş kişilik ekibimizle web sitemizi sizler için daima güncel tutmaya, sizlerle en yararlı uygulamaları ve en eğlenceli oyunları paylaşmaya gayret ediyoruz. Web sitemize sürekli olarak en güncel bilgileri içeren makaleleri ekleyen editörlerimiz, sitemizi tasarımsal açıdan göze hoş gelecek biçimde tutmaya çalışan grafiker arkadaşımız ve mobil uygulamaları sürekli olarak takip eden, yeni uygulama ve oyunlardan bizi haberdar eden uzman arkadaşlarımızla web sitemizde siz değerli okuyucularımızla birlikte olmaktayız.

İos X Android olarak, bizler, mobil dünyayı takip eden, mobil cihazlarını daha verimli ve kişisel olarak yararlı biçimde kullanmayı hedefleyen, mobil cihazlarını kişisel gelişim amaçlı kullanan, mobil oyun ve eğlence dünyasını takip eden ziyaretçilerimiz için web sitemizde yayınlar yapmaktayız. Ulaştığımız ziyaretçilere ve değerli okuyucularımıza kişisel anlamda katkı sağlayacak konular üzerine makaleler ve çeşitli içerikler üretiyoruz ve bu konuda her geçen gün kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.

Siz değerli okuyucularımız da, bize istek ve tavsiyelerinizi, iletişim sekmemizdeki mail veya telefon hatlarımızdan veya içeriklerimize yorumlarınızı bırakarak bildirebilir, platformumuzu daha da geliştirmemize katkıda bulunabilirsiniz. Güncel konulardan veya uygulamalara gelen çeşitli güncellemeler ve yeni özelliklerden bizi haberdar edebilir, bu bilgileri daha fazla okuyucumuzla paylaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İosXAndroid olarak, 2021 yılının sonuna kadar, Türkiye'de, en popüler ve bilinen mobil teknoloji bloglarından biri olmayı hedefliyoruz. Android uygulamamız üzerinde halen çalışmalarımız sürmekte ve Play Store'de yayınlandığında okuyucularımızla etkileşimimizin çok daha iyi olacağına inanıyoruz. Ayrıca Youtube, Instagram ve Facebook gibi sosyal ağlarda da sayfalarımız ve kanalımızla gerek uygulama inceleme videoları, gerek makalelerimizle bu platformlardaki takipçilerimizden de geri bildirimler almayı hedefliyoruz. Ekibimizi büyütmek, alanında uzman arkadaşları ekibimize dahil ederek web sitemizi geliştirmek ve her geçen gün daha fazla okuyucu kitlesine ulaşmak ana hedefimizdir. 

Saygılarımızla, IosXAndroid Ekibi.

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazlasını için Çerez Aydınlatma Metni